برجام ,چقدر ,مردم ,دلار ,کنیم ,میلیون دلار


* روزانه حدود چندین هزار میلیارد تومان بخاطر تاخیر در اجرای برجام ضرر می کنیم حتی بیش از 200 میلیون دلار در پارس جنوبی روزانه ضرر می کنیم و 100 میلیون دلار بخاطر از دست دادن بازار فروش نفت و سالیانه بسیار بیشتر از 15 میلیارد دلار ضرر برای ما به همراه دارد.
* برای عدد رای گیری نمی کنند بلکه عدد را به دست می آورند و به مردم می گویند، وقتی ما حرفی می زنیم و می گویم که گزارش ما بی نظیر است، مثلا برجام پدر مردم را درخواهد آورد در عین حال هم بگوییم آنقدر هزینه می دهیم و این میزان هم دستاورد داریم تا مردم قضاوت کنند، پس از آن رای گیری کنیم که آیا این راه را برویم یا نرویم.
* نمی دانم چرا وقتی راه درست را نمی رویم، ارزیابی نمی کنیم، داده ها را بررسی نمی کنیم، می گوییم این افراد دموکراسی را رعایت نمی کنند، مگر عدد و رقم دموکراسی می خواهد؟
* چون دعوا سر تحریم ها علیه ایران است، آیا در این گزارش دیده اید که جایی آورده باشند که تحریم ها چقدر ضرر به کشور وارد کرده است؟ حال اگر برجام را نپذیریم و راه خود را برویم، چقدر سود و چقدر ضرر دارد، بررسی یعنی این، اما این افراد برجام را با عینک خصوصی نگاه کردند.

منبع اصلی مطلب : آوای همه ؛محمدرحیمی جبدرقی
برچسب ها : برجام ,چقدر ,مردم ,دلار ,کنیم ,میلیون دلار
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : مسعود پزشکیان؛چارچوبی که برای تهیه برجام استفاده شده در هیچ کدام از مقاله های علمی جهان وجود ندارد.